Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-re, hogyan tudom...

Windows 7-re, hogyan tudom feltelepíteni az XP-t?

Figyelt kérdés

Amikor elakarom indítani a telepítést akkor azt írja ki, hogy: A telepítés nem jöhet létre mert egy korábbi Operációs rendszer van a gépen. Most mit csináljak mi a teendő? Igaz pendrivéről csinálom mert nem jó a meghajtóm de azon megcsináltam mindent be bootoltam meg minden.

S.o.S!!!!!


2012. febr. 9. 20:55
 1/8 tamasoft ***** válasza:
Ugyanúgy bootolj pendrive-ről, és válaszd a "meghajtó formázását", majd úgy telepítsd! Akkor sikerülni fog.
2012. febr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hogyhogy Win7-re? Vagy helyette tudod, vagy mellé. Helyette formázással, mellé külön partícionálással.
2012. febr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A WIN7 helyett akarom az XP-t, de a merevlemezt nem lehet formázni mert azt írja hogy azon van a Op rendszer.
2012. febr. 10. 16:03
 4/8 anonim válasza:
Ezt akkor írhatja ki, ha fut az oprendszer. Ha új telepítést csinálsz, újraindítás után a telepítőlemezzel (vagy pendrive-val) indíts így az xp telepítő fog elindulni. Ha a telepítő rendesen fut, olyankor nem megy a win, tehát nyugodtan formázhatod és telepítheted a másikat. Ha így csinálod és mégsem megy, akkor részemről passz.
2012. febr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szóval úgy érted, hogy berakom a pendrivét kikapcsolom vagy újraindítom a gépet és boothal elindítom a telepítést?
2012. febr. 10. 18:10
 6/8 anonim válasza:
Hát persze. Eddig hogy csináltad? Egyébként a pendrive-on rajta van a teljes XP telepítő?
2012. febr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket! Sikerült megoldani a hiba az volt hogy én csak simán felmásoltam a pendrivére a letöltött xp-t és ezért nem indult. Egy programmal kellett felmásolni.
2012. febr. 10. 22:26
 8/8 tamasoft ***** válasza:
Ja bocs... :-)
2012. febr. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!