Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Xperia x8 flashtool fail. Help!?

Xperia x8 flashtool fail. Help!?

Figyelt kérdés
Adott egy 2010 évi októberi sony e. xperia x8. már egy 2 hónapja ginger xperia ray ROM-mal nAa 6 kernellel megy, és most láttam az xda-n cm7.2 alfs 7-tel. gyors nekiugrottam: legfrissebb flashtool víruskereső kikapcsolva, .ftf kernel a firmwares mappába, telefonon usb hibakereső bekapcs és Flash gomb ( a bootloaderem már nyitott). kikapcsolt állapotban vissza gombot lenyomva rádugtam a telefont. a pc companion észlelte, a flashtool pedig nem találta, csak keresete és kereste. a windows most volt egy hete újratelepítve. "rohadt" kocka vagyok értek hozzá. minden megfelelt, de a flashtool rakoncátlankodik. valaki ötlet? hasonló szitu?
2012. febr. 9. 21:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Minek flashtool? update.zip nem jó az sd kártyáról?
2012. febr. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
USB driver fentvan hozzá?
2012. febr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
ha észrevetted volna én a kernelcseréről beszélek. az update.zip-es rész csak utána jön.
2012. febr. 9. 21:56
 4/18 A kérdező kommentje:
mr.flash igen van.
2012. febr. 9. 21:57
 5/18 A kérdező kommentje:
ja, és az s1tool sem működik, nem kell hozzá viszont ell. képpen meg akartam nézni tuti h nyitott e a bootloader és kifagy a progi. nem csinál semmit.
2012. febr. 9. 22:01
 6/18 anonim ***** válasza:
JA bocs
2012. febr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
;) nembaj csak ne fárassz ;) na szal ötlet ami eszetekbe jut?
2012. febr. 9. 22:03
 8/18 anonim válasza:
Én rom felrakásnál akartam használni egyszer a flashtool-t, de nekem se ismerte fel, pedig driver meg minden rendben volt. Azt mondták, mivel ez volt az első alkalom tovább kellett volna rádugva hagyni a telót és akkor jó lett volna, nem gondoltam, hogy 2 perc nem elég... Nem tudom, hogy jó lett-e volna...
2012. febr. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
1. is nem a rom felrakás érdekel, amúgy már jó a telefon megoldottam a legfrissebb flashtoollal. Az a baj hogy fingotok sincs hogy mit csináltok szegény telefonnal és csak szétbasszátok azt ezért GRAT nektek. csesszétek szét a telotokat! ;D
2012. febr. 10. 14:58
 10/18 anonim válasza:
100%
Ha te olyan okos vagy mit kérdezősködsz itt? Mindenki próbál segíteni te meg itt játszod az agyad. Sztem egyedül te vagy aki szétbassza a telefonját, nekünk mindannyiunknak megy rendesen, neked sírt a szád... (Hiába írsz erre választ nem jövök többet ide, úgyhogy ne is fáradj vele okoska)
2012. febr. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!