Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » The force unleashed 2-ben...

The force unleashed 2-ben (PC) miért nem látszanak a videók?

Figyelt kérdés

Elindítom a játékot és amikor videóknak kellene futni (pl egy pálya betöltése alatt) csak egy kockás, színes összevisszaságot látok és csak a hang megy rendesen. Aztán játék közben is bejönnek ezek a színes kockák, de csak halványan a rendes képre. Próbáltam simán és patchelve is a játékot, de semmi eredmény. Azt találtam még hogy win mediaplayer 11 kell hozzá, meg hogy társítsam alapból a .wmv fájlokat hozzá, de ez sem segített.


- WinXP SP3-mam van és ATI Radeon HD 4800 512 MB videokarim


2012. febr. 11. 14:51
 1/3 anonim válasza:
nekem is ez a problémám! találtál már rá megoldást? ha igen légyszíves írd le, nagyon megköszönném!
2012. jún. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még nem találtam megoldást rá. Azóta le is töröltem a játékot, tele lett a puttonyom vele.
2012. jún. 6. 18:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen problémám van patch után is. Nemtudom miért nem lehet normálisra csinálni a játékot már alapból...

Amúgy azóta sikerült?

2012. okt. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!