Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Wirtulaboxra Ubuntut?

Wirtulaboxra Ubuntut?

Figyelt kérdés
Wirtualboxra szeretnék felrakni egy Ubuntut, hogy ismerkedjek vele. Azt meg lehet úgy csinálni benne, hogy minden funkcióját használni tudjam? Pl net? Programok telepitése stb.. Minden részét szeretném megismerni, mert sok jót hallottam róla. Aztán lehet, hogy át is térek rá. Ha valaki csinált már ilyet, kérem segítsen kicsit. Köszi !
2012. febr. 11. 15:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A virtualboxban minden rendszer teljes értékű működésű lesz, egyedül az erőforrást határozod meg, amit a gazdagéptől veszel el. Ha telepíted, mindent tudsz a rendszereken használni, mintha egy normál gépen lenne, csak ez egy ablakban fog futni.
2012. febr. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Persze.

Mit kell segíteni?

Egyszerű mit a fakocka.

De írd nyugodtan szimpla v-vel.


V.B.-ból ne a legújabbat töldsd le, hanem egy korábbit, ez bevált: VirtualBox-4.0.10-72479-Win.exe

Meg hozzá a 4.0.10-72436.vbox-extpack -ot is.

2012. febr. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Valamikor régen kipróbáltam a Virtualboxot valami máshoz, de akkor nem tudtam minden dolgot csinálni rajta. Buta kérdés lesz, de úgy emlékszem Daemon tools-ból raktam fel az iso fálj. Ugye így van?
2012. febr. 11. 15:59
 4/14 anonim ***** válasza:

Az nem kell hozzá. Kezeli az iso-kat.

Az extension packot mindenképpen fel kell tenni.

2012. febr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Letöltöttem mind a kettőt, mindjárt felrakom. Aztán gondolom letöltöm az Ubuntu iso-t. Aztán majd meglátom hogy tovább.
2012. febr. 11. 16:07
 6/14 anonim ***** válasza:

Így van. Sok sikert.

Nem lesz nehéz dolgod.

Ha 3D-s támogatást is akarsz, akkor a fel rakod az Ubit, utána restartkor(csak a virtu gép restart) telepítsd az ext packot, de azt majd írja is.

Jó kis cucc amúgy, szeretek elbohóckodni vele. Egyszer addig gyomroztam míg usb-ről is tudtam alatta bootolni.. XD

Meg XP alól futtatom vele a W7-et.. :D

2012. febr. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Gondolom ha az ubuntu.hu-ról töltöm le az magyar igaz? Mindenkinek ment a zöld kéz.
2012. febr. 11. 16:18
 8/14 A kérdező kommentje:
Még annyit segítsetek, hogy mennyi helyet csináljak az ubuntunak!?
2012. febr. 11. 16:22
 9/14 A kérdező kommentje:
Mennyi ram, és mennyi hdd hely kell neki?
2012. febr. 11. 16:29
 10/14 anonim ***** válasza:
Memória 2 giga, ha jól tudom, merevlemez 8 giga a minimum.
2012. febr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!