Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem a cs 1.6-ot...

Letöltöttem a cs 1.6-ot játszottam minden oké és most már nagyjából tudok játszani és megakarom venni az eredetit!? (lent)

Figyelt kérdés
És ugye rá van írva a doboza , hogy ha fenn van a gépesen akkor ne telepítsd rá a gépre ,mert nem lesz jó.Hogyan lehet teljesen eltüntetni?(onnan tudom h nincs még teljesen letelepítve, hogy amikor először letöltöttem játszottam 1 hétig aztán másikat töltöttem és megvoltak mindig az előző cs-nek a beállításai)Nem tudom érthető-e , de remélem igen :)
2012. febr. 13. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Keresd ki a Cs 1.6 telepítési helyét,általában:

:C/Program Files/Counter Strike 1.6

:D/Program Files/Counter Strike 1.6

Hogyha letörölted a gépedről, akkor még keresd ki ezt a mappát, és ami benne van azt mind töröld ki.

Így el van tűntetve a gépedről.

Azután lépj bele a programokba (programok telepítése és törlése), és ha a listánn még ott van, akkor onnét is töröld ki.

Hogyha valamiért mégis maradna, akkor a keresőbe írd be a játék nevét, hátha talál valamit a játékkal kapcsolatban, és ha azt is letörlöd, akkor 100% hogy le lesz törölve.

Remélem érthető :D

2012. febr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi.holnap kiderül jó lett-e :D igen érthetö volt.
2012. febr. 13. 21:11
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösz jó
2012. febr. 16. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!