Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Skyrim pajzs fejlesztés?

Skyrim pajzs fejlesztés?

Figyelt kérdés

Lehet fejleszteni a pajzsokat? Ha igen hol és hogyan? Kovács asztalon csak páncélokat adja ki pajzsokat nem.

Elég fura szerintem hogy mért nem lehet végülis páncél az is, illetve Oblivionban se lehetet, már nem emlékszem rá?


2012. febr. 14. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Fura. Nekem lehet, pontosan ugyanúgy, mint a páncélokat.
2012. febr. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Eredeti?
2012. febr. 14. 19:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos még nem. Ez az ami még fura. Milyen pajzsot akarsz fejleszteni?
2012. febr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Pajzsot ugyanott lehet fejleszteni, ahol a páncélokat.
2012. febr. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

jó rájöttem már én voltam a hüle :S

Isgamort pajzsot akartam amit nem lehet

mivel jobb sose volt nálam azért többit meg se néztem még ezekszerint de most igen és azokat lehet

2012. febr. 15. 19:39
 6/8 anonim ***** válasza:
20%
Ha skill pontot adsz a kovácsüllő közepébe , akkor a mágiával ellátott fegyvereket és pajzsokat is tudod edzeni , köszörülni . 60-as kovácsolási szint kell hozzá . Azt pedig vastőr tömeges gyártásával lehet elérni hamar . Ezt a legolcsóbb előállítani és ugyan annyit fejlődsz vele , mint mással . Minél magasabb a kovácstudásod , annál jobbra tudsz edzeni illetve köszörülni . Én a fent említett módon elértem a százas színtet , ahol már legendari szintre tudok edzeni . köszörülni . Továbbá a szintlépéseknél kapott skill pontok kovácsüllőbe való behejezésével elérheted a Dragon páncélszett kovácsolásának tudását . Ekkor ezt már legendari-re tudod edzeni is , ami 80-as páncélt jelent a sisaknál ! Továbbá az oda vezető vonalon megtanulsz ritkán látott és igen hatásos fegyvereket is kovácsolni .
2012. febr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Milyen az az isgamor pajzs?
2012. febr. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Shield of Ysgramor
2012. febr. 17. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!