Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Játékot szeretnék csinálni?...

Játékot szeretnék csinálni? (lent)

Figyelt kérdés

Csinálni szeretnék egy játékot(3D).Mayában modellezném le az objektumokat,és egy játékkészítő programba beimportálva az objektumokat,és a többi...


Szerintetek melyiket a legérdemesebb haszálni?

Unity3d?UDK?Gamemaker?3d game-studio?Vagy valami más?Melyik a legjobb?


2012. febr. 14. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
hallod én is írtam ki de csak oltottak hogy milyen bena vagyok hogy nem is menni max 1 90 évekbeli peckman xar ugyh nem sokra mész szentem ezzel a kérdéssel már bocs...
2012. febr. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csinálj valamit Source SDK-val. Azzal el lehet szórakozni.
2012. febr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kösz,megnézem!
2012. febr. 15. 07:55
 4/5 anonim válasza:
Mivel a mayaban tudsz modellezni és gondolom animálni erőssen ajánlom az UDK-t.Én is ezt használom.Letölthető fbx pluginnal csak lemented a kész modelt és az udk már kezelni fogja,csak egy import gomb az egész.Az animációkkal szintén ez a helyzet.Az udk felismeri a csontozásod,a kész animokat te csak megadod az anim néhány paraméterét (pl sebesség) meg h meik gombal csinálja és kész is.Viszont a texturázásra kicsit kényes, az uv mappot rendessen kell megcsinálni.
2013. szept. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Használj Unity 3d nekem az a véleményem de próbáljál ki többet.

Unity 3d használók Magyar csoportja:

[link]

2015. okt. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!