Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet kiküszöbölni az...

Hogyan lehet kiküszöbölni az 1317-es hibát?

Figyelt kérdés

"Hiba: 1317 Hiba lépett fel a következő könyvtár létrehozási kisérletekor.

C:\User\XYZ\Appdata"


Win7, elméletileg rendszergazdai jogokkal csináltam, de egyáltalán nem értem a win7-es jogok kiosztását.


2012. febr. 15. 13:24
 1/3 2xSü ***** válasza:

„elméletileg rendszergazdai jogokkal csináltam”


De mégis mit? Mivel? Milyen szoftverről van szó?


* * *


Amúgy érdekes a hibaüzenet. Ha létezik XYZ user, akkor annak a mappájában elve van egy Appdata mappa. Nem csoda, ha nem tudja létrehozni. Ha viszont nincs XYZ user, akkor nem nagyon illik az user mappában csak úgy mappákat kreálni.

2012. febr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Autocad 2011-ről van szó.


az XYZ (ami egyébként hiba üzenet szerint kisB@agi) nincs az USER mappában. Rejtett fájlként sem látom.

2012. febr. 15. 15:18
 3/3 2xSü ***** válasza:

1. Nézd meg alaposan, hogy a hibaüzenetben c:\user\… mappa szerepel, vagy c:\users\…


Ha az előbbi, akkor az Autocad a hülye. (Lásd lejjebb egy lehetséges megoldást.)


2. Mi a valódi felhasználói neved? Azt elképzelhetőnek tartom, hogy esetleg ékezetet, más jelet tartalmazó neved van, amit nem jól kezel le a program. (Nézd meg, hogy milyen mappák vannak a c:\users\ mappában. A public, Rendszergazda, Default, All users, Default useren kívül.)


Esetedben lehet, hogy a @ jellel lesznek a gondok.


Ha ékezeteket, írásjeleket tartalmazó felhasználó neved van, akkor esetleg járható út lehet egy csak angol betűből és számból álló felhasználót létrehozni a gépen, és azzal dolgozni.


* * *


A másik, amit kipróbálnék, hogy létrehoznám a c:\users\kisB@agi\ mappát és megpróbálnám újra a telepítést.

2012. febr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!