Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Subtitle Workshop programmal...

Subtitle Workshop programmal való mentés?

Figyelt kérdés
Subtitle Workshop 4 programmal szeretnék felirítot készíteni filmhez. A feliratot megtudom csinálni a problémám ott kezdődik hogy mikor menteni szeretnék, elakadok. Hiába mentem el, a videón a felirat nem látszik. Milyen formátumot válasszak? Kérlek valaki segítsen! (windows 7)
2012. febr. 15. 18:17
 1/4 waland ***** válasza:
Nem teljesen értem a kérdést: direktben a filmre szeretnél feliratot ráégetni? Csak mert ezt ha jól emlékszem a Subtitle Workshop nem tudja. Csak különálló feliratfile-ba ment (Pl.: Srt,Sub,SSA,ASS...). A feliratut ráégetni filmre más programokkal kell (bár szerintem nem érdemes) pl.: Virtualdub.
2012. febr. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen a filmre szeretnék feliratot készíteni. a virtualdubról hallottam de sehol nem találtam olyat ami windows 7-re való. esetleg ha tudnál benne segíteni, azt meg köszönném!
2012. febr. 16. 19:51
 3/4 waland ***** válasza:

A legfrissebb virtualdub 2010 végi, de nekem elindult win7-en. innen tudod letölteni: [link]

itt ha nem ati procid van, érdemes a 32 bitest leszedni.

van hozzá egy egész jó leírás itt :

[link] (nem nevetni az oldal miatt :))

Ill. itt:

http://www.youtube.com/watch?v=33gOAQ8zkDQ

Esetleg érdemes lehet még MKV-be menteni, mert akkor nem kell újracsomagolni a filmet, erre pedig az mkvtoolnix program jó :

[link]

Az előbbi oldalon ehhez is van leírás:

[link]

2012. febr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!:)))
2012. febr. 16. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!