Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom feltenni a...

Miért nem tudom feltenni a Star Wars The Force Unleashed 2 patchet?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám,hogy szeretném patchelni a játékot, de azt írj ki hogy "Software Not Found" és hogy telepítsem újra. Újra fel is raktam mert olvastam,hogy csak original crack-el lehet patchelni,de úgy se sikerült. Ugyan azt írja ki. A patch-et is átraktam már a Star Wars könyvtárba,de úgy se jó. Tudna valaki valami gyógyírt??? :)

2012. febr. 15. 19:08
 1/9 anonim válasza:
Mert már megcrackelted a játékot, ezért nem találja. Töröld le és még a crackelés előtt frissítsd a játékot
2012. febr. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De mikor újra feltettem még crack ELÖTT próbáltam és nem tette fel a patch-et
2012. febr. 16. 17:44
 3/9 anonim válasza:

pedig akkor működnie kellene.

a c meghajtóra telepítetted a játékot?

2012. febr. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem. Nekem a C-n csak a windows xp-hez szükséges dolgok vannak meg apróbb programok.
2012. febr. 19. 21:59
 5/9 anonim válasza:
Értem, nekem is így van, de elképzelhető hogy a patch csak ott keresi a játékot. Telepítsd fel a C-re.
2012. febr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Hát ez egy zsák hányás:| Énis újraraktam kétszer is méghozzá a C -re, hozzá se nyúltam, semmi Crack és így se találja meg. -.- Pedig ez a patch nálam a bugok 85% -át javítaná :D
2012. okt. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Javítanék: Ne az eredeti Amerikai Patch -t szedd le, hanem az Európait aminek a neve "SWTFU2_PC_EFIGS_v1.1_Patch.zip" Ennek működnie kell, nálam bejött :D
2012. okt. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem még patchelve is nemnormális a játék sőtt rosszabb lett már a hang is elmegy...
2012. okt. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Elvileg úgy van nekem is ez a bajom mert nekem csak azért kell a patch mert bene van az endor kiegészítő meg a két ujj skin miat elvileg tört patch kell de olyat sehol nem találok
2013. márc. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!