Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki a WinZip-hez valamilyen...

Valaki a WinZip-hez valamilyen kódot nem tud?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a kreatív németet és ezzel nyitná meg,de nincs kódom hozzá.:/ Nagyon fontos lenne.
2012. febr. 15. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem kell WinZIP a zip fájlok megnyitásához, ráadásul ez egy fizetős program, szerintem senki sem használja manapság...

Töltsd le inkább a 7-ZIP-et, az megnyit neked mindenféle tömörített archívumot és még ingyen is van:

[link]


A WinZIP-et pedig nyugodtan távolítsd el a vezérlőpultban. (Programok telepítése és törlése)

2012. febr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de ehhez a 7z-hez is kód kell.:|
2012. febr. 15. 19:42
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá kód. Mégis miből gondolod ezt?
2012. febr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
jelszót kér.
2012. febr. 15. 19:45
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nálad valami más bibi lehet, ha letöltöd a linkről a 7-zip-et, az NEM kér jelszót...

Csak elindítod, feltelepíted és használhatod.

2012. febr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

(ne mááááár.....

A letöltött tömörített fájl a jelszavas, nem a program.)



Ahonnan a letöltési linket szedted, ott volt a jelszó hozzá.

2012. febr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
juj.bocsánat..maga amit letöltöttem,annak kellett jeszó.de nagyon szépen köszönöm a segítséget.:)
2012. febr. 15. 20:04
 8/11 anonim ***** válasza:
Jaaah, hát igen, ez érthető. Amikor létrehozol bizonyos típusú archívumokat, pl RAR vagy 7z, lehetőséged van jelszóval védeni, hogy csak az nyithassa meg, akinek megvan a jelszó. Ezt nem fogod tudni a jelszó hiányában megnyitni semmilyen programmal. Ott keresném a jelszót, ahonnan letöltötted az adott dolgot. Ki szokták írni általában.
2012. febr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
már megvan.:D köszönöm.:)
2012. febr. 15. 20:12
 10/11 anonim válasza:
mi a jelszava?????????
2014. nov. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!