Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik volt ez a program?

Melyik volt ez a program?

Figyelt kérdés
neeem biztos h programnak kell hívni, nem értek ehhez, sztem olyan lehetett mint a windows, és még azt hiszem a windows 95 előtt volt és én nagyon kicsi voltam, és úgy nézett ki mikor beléptél a gépbe, h nem volt asztal meg semmi, csak egy csúnya királykék háttér, rajta oszlopok, fehér vonalakkal elválasztva és ott a fel-le nyillal lehetett kiválasztani a dolgokat... az okosok most biztosan értik mi ez:D
2012. febr. 15. 22:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Norton Commander


[link]


Létezik olyan változata is ami friss és ropogós Far manager néven, ezt használom évek óta.

2012. febr. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Valami commander program gondolom :)
2012. febr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 nrrolli ***** válasza:

A neve:


Norton Commander : [link]


Volkov Commander: [link]

2012. febr. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
JÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉZUS KAJAK!! húú tiszta nosztalgia, köszi, évek óta ezen gondolkodom:D
2012. febr. 15. 22:37
 5/13 anonim ***** válasza:
azta erre nem is emlékszem,de most megláttam a képet valami kezdett derengeni az iskolából :D nem is tudom asszem az exe végződésűekre kellett kattintani az volt a játék,de már nagyon nagyon nem emlékszem
2012. febr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
IGENNIGEN, emlékszem, tényleg az exe-sek voltak a játékok:D. anyunak megmmutato, erre ő: ja ez még valahol egy flopilemezen meg van, erre én: ???? mi az a flopi? XD
2012. febr. 15. 22:45
 7/13 nrrolli ***** válasza:

Igen az exe


pl:


JATEK::

PRINCE::

prince.exe


:D

2012. febr. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 tamasoft ***** válasza:
Meg volt még a DOS Navigator
2012. febr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
húúú neked nagyon jó az emlékezeted:D magamtól tuti nem jutna eszembe, de ahogy írod emlékszem, talán másodikos lehettem:D
2012. febr. 15. 22:50
 10/13 nrrolli ***** válasza:

Akik ebben a környezetben tanulták meg a számítógép kezelését azoknak a mai napig nincs akadály !!


Az első gépemen :DOS 6,00 volkov commander

és windows 3.1 futott


És ha windowsba akartam lépni akkor a csodálatos

win paranccsal tudtam :))


És a csúcsteljesítményű gép


386/dx 40 40 mhz procci : [link]


4 mb sim ram : [link]


512kb VGA : [link]


kb így nézett ki


5,25 ös FDD : [link]


1,44 FDD [link]


80 mb HDD :

2012. febr. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!