Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Opera böngésző utolsó 3...

Soaringsoul kérdése:

Az Opera böngésző utolsó 3 verziója/frissítése nálatok is szörnyen lassú?

Figyelt kérdés
Ha igen/nem, mi lehet a megoldás? Nekem ez a böngésző jön be, nem kívánok váltani, ha egy mód van rá! Válaszaitokat előre is köszönöm!
2012. febr. 16. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez a leggyorsabb. Magasan veri a Chrome-ot, a Firefoxot, és az összes Chrome klónt is. Mindet kipróbáltam, nekem az Opera jött be.

Majd jönnek akik ezt megcáfolják. Ha nálad lassú, annak nem tudom mi oka lehet. Próbálj registryt tisztítani, merevlemezt pucolni, töredezettségmentesíteni.

2012. febr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az #1-vel, az Opera a legjobb böngésző. Hírneve azért olyan kicsi, mert régebben fizetős volt, így nem terjedt el.
2012. febr. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
+1 az elsőre és másodikra is!
2012. febr. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Ezeket már megcsináltam és még mindig gond van. Várom a további segítségeket, ötleteket.
2012. febr. 17. 12:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Töröld le, és rakd fel újra
2012. febr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már újraraktam többször is, de semmi hatása. Eltávolítás után, még a könyvtárát is letöröltem, de semmi hatása. Egy-két nap után ugyanolyan lassú, már kifogytam az ötletekből. Szeretném használni, mert a kedvenc böngészőm!
2012. febr. 23. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!