Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan rakhatok fel az Interne...

Hogyan rakhatok fel az Internetre szöveget úgy, hogy azt ne tudják ellopni?

Figyelt kérdés
Írtam egy könyvet... és szeretném megosztani... de félek attól, hogy ellpoják (lementik, lemásolják, stb). Hogyan tudom felrakni a netre úgy, hogy a könyvet, elolvashassák ugyan, de semmilyen más formában ne lopják el?
2012. febr. 16. 18:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Írd olyan nyelven, amit senki se ért.
2012. febr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ezt sehogy sem fogod tudni kivitelezni.
2012. febr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy le lehet menteni egy oldalt kép formájában... de esetleg valami megoldás? Vagy muszáj szerzői jogokat szerezni?
2012. febr. 16. 18:47
 4/21 anonim ***** válasza:
Ha bejegyzed, attól még mindenki ugyanúgy le tudja menteni, legfeljebb publikálni nem tudja jogszerűen.
2012. febr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Ami olvasható, az másolható is. Ilyen egyszerű. Nem tudsz ellene mit tenni.

Én mellesleg örülnék, ha sikerülne olyan könyvet írnom, amit az emberek egyáltalán AKARNAK másolni a neten...

2012. febr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Eléggé jó sztorit raktam össze, de ha ellopják és kiadják, hogy magyarázom ki, hogy én írtam?
2012. febr. 16. 19:07
 7/21 anonim ***** válasza:
Én meg tudnám úgy csinálni, hogy ne lehessen egyszerűen kimásolni.
2012. febr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Utolsó, erre kíváncsi vagyok, csináld meg, adj linket és megmutatom ki tudom-e másolni. :P


Erre nincs jó megoldás. Lehet mindenféle módszerekkel bohóckodni, de egy minimális ismeretekkel rendelkező ember is le fogja tudni másolni...

2012. febr. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 waland ***** válasza:
Ahogy előbb írták, van rá mód, hogy ne lehessen könnyen másolni, de aki kicsit ért a számítástechnikához, az azt is ki tudja másolni. De én nem félnék ennyire, a könyvkiadás sajnos haldoklik, és a kiadók se adnak ki valamit csak úgy, ők is utánanéznek, hogy nem lopott-e az a történet, amit kiadnak, és ha mégis ellopják és kiadják, akkor sem olyan nehéz bizonyítani, hogy azt előbb írtad te. A legtöbb amit tehetsz, hogy creative commons licenc alá teszed, és terjeszted több helyen, hogy ezt te írtad.
2012. febr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
2012. febr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!