Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan program, amivel...

Létezik olyan program, amivel fel lehet venni, ami éppen szól a hangszóróból?

Figyelt kérdés
Nehéz ezt szabatosabban megfogalmazni. Szóval, ha mondjuk nézek egy videót, vagy a google fordítóval mondatok valamit, azt szeretném felvenni. Van erre mód? Amivel az ingame videókat csinálják, az alkalmas erre? Nekem csak a hangsáv kellene.
2012. febr. 16. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:

A Windows beépített hangfelvevője is alkalmas rá. Ha valami komolyabb, de ingynes program kell, Audacity.

Egyébként pedig annyi a dolog "trükkje", hogy az alapértelmezett felvevő eszközt a Windowsban át kell állítani mikrofonról Stereo MIX vagy Wave -re, így mikrofon helyett a belső hangot veszi fel.

2012. febr. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. febr. 16. 20:33
 3/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam átállítani, amit írtál. A vezérlőpultban próbáltam a hangok és audioeszközök nevezetű opciónál próbálkoztam. Itt az Audio, és a Hang füleknél van lehetőség választani felvételi eszközt. Mindkettőnél egyetlen lehetőséget ajánl: Realtek HD audio input. A vezérlőpultban van még a realtek saját menüje, de ott semmi ilyesmit nem lehet állítani. Van ötleted esetleg? Az Audacity-n belül állítsak valamit?
2012. febr. 16. 20:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Le van tiltva a Win7-ben . A szerzői jogok miatt .
2012. febr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vonali hangerőre állítsd a felvételt!
2012. febr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

*bemenet


(Előző)

2012. febr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!