Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Próbaverzio Win7? vagy rendes...

Próbaverzio Win7? vagy rendes telepítő?

Figyelt kérdés
Asus X52D laptopomhoz kaptam 2 db cd-ét az egyikre az van ráírva hogy Asus DVD; Power2Go;Label print; Power Producer; Power Director; Media Show; a másikra Driver&utilityver 1.0 WIndows 732/64 bit... az lenne a kérdésem hogy ezek a cd ék pontosan mit takarnak magukba? csak probaverziós rendszer ami két hétig birja ? vagy ez rendes telepitő lemez? nekem mikor megvettem a gépem most 1 éve és 1 hónapja.. egy ismerösöm telepiítette saját cd vel.. de már annyira kezd lassulni a gépem és a c meghajtóm lehetetlen leüriteni akármit csinálok vele... újra kellene már rakni a gépet.. de aki eddig csinálta külföldön van.. és 3 honap mulva jön haza.. mást pesig nem tudok akinek a kezébe adnám a gépem.... ha olvassa a kérdést valaki aki ért hozzá segitesetek... köszike.. :)
2012. febr. 20. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:

az első cd-n mindenféle driver és program van stb..


2. 1 win dvd...de ebből nem igen derül ki h próbaverzió-e...milyen tokban van nincs ráírva vmi?

2012. febr. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
asus inspiring innovation persistent perfection ; this disc supports windows 7 32-64 bit this dvd runs automatically if AUTORUN is enebled . otherwise run setup exe.... N 3765 15G356410E00 1535-04UJ000 összesen ennyi van írva a cd re semmi más .... :/ és a programok abba benne van a hangkártya stb ?
2012. febr. 20. 13:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Az alaplapokhoz általában van oprendszer is, és szerintem ez annak a dvd je. az elsőn valszeg a laptop kártyáinak a driverjei, a másikon meg a windows van.
2012. febr. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 spaceship ***** válasza:
A win7-nél elméletileg ugy van hogyha nem adsz neki meg serial-t akkor probaverzióba települ ha igen akkor meg teljesbe a netes aktiválás után.
2012. febr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!