Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adatbázisba hogy tudom eltünte...

Adatbázisba hogy tudom eltüntetni a választott hátteret, hogy azt ne nyomtass ki vele, csak simán üres lapra?

Figyelt kérdés
Szemcsésre van állítva, van több fajta stílus is, de ezek nagyon eszik a nyomtatót, azt szeretném, ha a rekordokat kinyomtatni simán egy üres papírra, a stílust ne.
2012. febr. 23. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen "adatbázis"?

Az adatbázis adatokat tárol, nyomtatni nem lehet belőle, csak egy adatbázis kezelőben adott lekérdezésre kapott választ lehet kinyomtatni.


Szóval milyen programból szeretnél nyomtatni?

2012. febr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Microsoft Access Űrlapot szeretnék nyomtatni és abba vannak stílusok, azt is vele nyomtatja az a baj.
2012. febr. 23. 14:10
 3/4 anonim ***** válasza:

"Microsoft Access"


Azt mondtad adatbázis, nem játékszer. :P



Mellesleg exportáld inkább excelbe és nyomtasd onnan.

2012. febr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megoldásra voltam kíváncsi, nem véleményre, ha nem tudsz segíteni akkor ne írj létszíves. Ilyen van a munkahelyemen, ezt kell megoldani, nincs importálás, nincs másik adatbázis. Ez van, ezt kéne megoldani. Ennyi.
2012. febr. 23. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!