Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul a The Sims 3...

Igen nemm kérdése:

Miért nem indul a The Sims 3 kiegészítőivel együtt?

Figyelt kérdés

Így telepítettem: Razoros alapot töltöttem le, telepítettem, frissítettem, majd a kiegészítőket, de nem mindegyiket (Luxuslakás, Álomállások, Padlógáz cuccok, Leszáll az éj, Nemzedékek, Városszépítő, Házi kedvencek, Királyi lak.) a sorrendnek megfelelően telepítettem. A legvégén crackoltam az alap játékot. Az utoljára telepítettel indítanám (ez a Luxus lakosztály cuccok)...


Indítás után:

"Nem hivatalos módosítócsomagot telepítettél, amely nem kompatibilis a The Sims 3 alapjáték jelenleg használt verziójával. Azt javasoljuk, hogy távolítsd el a módosításokat, vagy töltsd le a frissített változatukat - ellenkező esetben a játék lefagyhat, vagy a működésében súlyos hibák állnak be"...


A Folytatásra kattintva a játék elindul, de akármelyik területet választom (Appaloosa, Bridgeport, Sunstet V, Twinbrook) töltésnél hibát ír ki: A program helyes működése hiba miatt megszakadt. A Windiws bezárja a programot és értesíteni fogja Önt, ha megoldást talált a problémára.


2012. febr. 24. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
A legutoljára telepített kieg.-et crackeld és azt indítsd.
2012. febr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt írták, hogy a Nemzedékek frissítése óta csak az alapjátékot kell crack-olni az utoljára telepített kiegészítőével. Így is csináltam...
2012. febr. 24. 20:07
 3/3 anonim válasza:
Elképzelhető, hogy hibás az egyik kiegészítő. Nekem például a Katy Perry Édes Apróságok tönkre vágta az egészet, de úgy, hogy még az alapjáték sem indult. Törölj mindent, és próbálkozz meg vele újra. Ha akkor sem indul, akkor másik számítógépen próbálkozz.
2014. ápr. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!