Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem lehet a képernyő egy...

Nem lehet a képernyő egy részét eltüntetni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy most mondjuk nézem a képernyőt és nem lehet eltüntetni belőle egy részt? Konkrétan arra gondolok, hogy beírtak nekem egy 1est e-naplóba és ha ezt a szüleim meglátják nagy büntetésekre számíthatok. Valahogy nem lehet úgy megmutatni nekik a naplót, hogy eltüntetem azt az 1est?:/ Most tudom, hogy ez nevetségesen hangzik, de kétségbe vagyok esve..
2012. febr. 24. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Google Chrome > Digitális naplóban kijelölöd az 1-est > jobb klikk > Elem megtekintése > A kijelölt 1-esed a szerkesztőmezőben lesz, írd át amire szeretnéd > zárd be a szerkesztést.


!! Ez csak addig működik amíg nem frissítik az oldalt!! Tehát beléptél, gyors megszerkesztetted és hagyd úgy, ne lépjenek tovább semerre!!

2012. febr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vagy légy őszinte...

G.

2012. febr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!