Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ellopták a minecraft felhaszná...

Ellopták a minecraft felhasználó fiókomat mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tök jó volt meg minden Juggermoo néven voltam ismert és most ellopták. Remek, mondhatom. Van 1 olyan hely ahol ezt eltudom mondani a mojang-nak vagy van esetleg valami mód arra hogy visszaszerezzem? Az accountot vásároltam és nem én hoztam létre szóval 1 általan ismeretlen e-mail címen van rgisztrálva. Kérlek segítsetek!
2012. febr. 25. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

"Az accountot vásároltam és nem én hoztam létre szóval 1 általan ismeretlen e-mail címen van rgisztrálva."


Itt a probléma. Erre szokták mondani, hogy aki hülye, haljon meg.

2012. febr. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ezt beszoptad.
2012. febr. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most inkább nem leszek öngyilkos de megváltoztattam a jelszót és nem azon van a hangsúly hogy mástól szereztem hanem azon hogy ellopták. Azért köszönöm a kielégítő válaszodat.
2012. febr. 25. 13:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy ellopták, valaki megtudta a jelszavad? De az olyanok általában megváltoztatják.
2012. febr. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, megváltoztatták és nem tudok belépni!
2012. márc. 1. 15:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom, mit kéne tenni... Nincs sok esély a megoldásra... Bocsi :(
2012. márc. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!