Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám beállítani,...

Hogyan tudnám beállítani, hogy ne egy programmal akarjon mindent lejátszani Win 7-en?

Figyelt kérdés
Régebben, amikor még Xp-m volt akkor ott beállítottam, hogy a video fájlokat Bs playerrel játssza le, a zenéket pedig Windows media playerr-el. Win 7-en is beállítottam ugyanígy, de egy idő után, mindent csak bs playerrel játszik le. Jó tudom nem tart sokáig társítani, valami más lejátszóval, de akkor is zavar. Hogyan tudnám ezt megcsinálni?
2012. febr. 25. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyanítom, hogy a hiba a BS playerben lesz. Nézd át a beállításait. Valszeg be van állítva, hogy a zenékkel is társítva legyen, így akárhányszor futtatod a programot, az magához társítja a zenéket is.
2012. febr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 lindmayer ***** válasza:
vezérlőpult\ alapértelmezett programok
2012. febr. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!