Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kérdező: Sziasztok. Miért nem...

Kérdező: Sziasztok. Miért nem tudom ki írni az xp-t? Már 3 lemezt rontottam el és még semmit se haladtam. Leírnátok hogyan kell? Ha lehet lépésről-lépésre?

Figyelt kérdés
2009. jún. 7. 07:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit akarsz kiírni? A windows könyvtárt, vagy telepítő lemezt?

Milyen formátumban van, CD kép?

2009. jún. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pl. a CloneCd nevű programmal.
2009. jún. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a gépen meglévő rendszered szeretnéd lemezre menteni akkor az ACRONIS TRUEIMAGE nevű progi a befutó.

A jelenlegi állapotról mentést csinál, és ha egy vírus összerondítja a rendszered akkor visszatöltheted a mentett rendszert.


Amúgy ha meglévő telepítőlemezt másolnál, akkor CDkép mentésére lesz szükséged.


Több infó kellene: eredetileg mi az és min van amit ki szeretnél írni, mit vársz el attól hogy lemezen van, mi a szándékod vele.

2009. jún. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Iso formátumban van és dvd-lemezen. Nos ennyit tudok segíteni. De az jóbb lenne ha ti segítenétek?

Köszönöm.

2009. jún. 8. 14:04
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsi a kérdésért de még új vagyok a gyakori kérdések oldalán? Nos egy telepítő lemezt szeretnék ki írni de nem megy? Nem tudom hogy kell? Iso formában van és dvd-kép.
2009. jún. 8. 14:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha iso formában van, akkor valószínűleg két darabban van, mert az iró progik 4 GB felett darabolják a fájlt! Megvan mind a kettő darabja? (***.iso, és hozzá egy ***.iso.001 vagy valami hasonló, a kettő összesen 4,2 GB)

Ha egyben van, akkor is csak 4 GB-t fog látni belőle az író program, és elrontja a lemezt.


Ha megvan minden darabja, akkor Nero-nál rákattintassz a CD-kép kiírására (Alcohol esetében a képrögzítés-re), beteszel egy nyers lemezt, és ennyi.

2009. jún. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nincs meg mind a két db-ja. De köszi a segítséget már megoldottam.
2009. jún. 9. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!