Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a probléma? Sziasztok...

Mi lehet a probléma? Sziasztok! Nekem az lenne a problémám, hogy. Megvettem EREDETIBEN a Left 4 Dead 2-t és mikor telepíteni akartam. Azt írta, hogy, , a telepítő kód már regisztrálva van 1 létező fiókra''ha valaki tud segíteni kérem tegye!

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:

8bb2g-wycey-njef2-c8tfa-y9sq7

Probáld meg ezt,bár elvileg az elsőhöz van.Ez az egy volt meg nekem a programban.

2011. aug. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem jó a kód.De azért nagyon köszönöm!
2011. aug. 23. 17:55
 3/6 anonim válasza:
Szerencsétlenem valaki elotted nem eredetibe hasznalta a te kodod,ezen mar nem tudsz segiteni,maximum online szedsz le hozza egy generatort...SZEGÉNYKÉM!!
2011. aug. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na jó deee irhatok a supportnak a problémáról és ők tudnak segiteni!például találtam youtube-on egy videot ahol a supportnak iet ő is valami rossz cd kúlcsrol.fél óra mulva megirta neki a support a választ és a cd-keyt.
2011. aug. 25. 17:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor írj a supportnak a problémádról, ehhez nem kell a gyakorikerdesek.hu. Azért próbáld meg emberi nyelven megfogalmazni a levelet.
2011. aug. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
haha azért tettem fel a kérdést mivel e youtubeon a videónál is úgy 2 hónap volt!Hátha van gyorsabb izé bizé. De különben már megtettem 1 hete ezt a support fas*ságot(bocsi a káromkodásért de szívből jön)Na összefoglalva gyorsabb megoldás kell!
2011. aug. 29. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!