Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Diablo nagy kedvencem. Mindegy...

Diablo nagy kedvencem. Mindegyik verziója -a varázslót kivéve- az összes karakterrel mindent sokszor végigjártam, így mentve meg a világot. Létezik valami ehhez fogható cucc Linuxra?

Figyelt kérdés

2012. febr. 26. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 1000 éves és népszerű cucc révén wine alatt szépen kell futnia. A második résznek mindenképpen.
2012. febr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, de nekem most linux van és öregnéni lévén szeretnék maradni a jogtiszta megoldásnál, mert pénzem meg nincs az ablakosra. :)

Valami hasonló kellene, mint a Diablo.

2012. febr. 26. 21:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy köteles a játékot windows alatt futtatni. Ha eredeti a játék, akkor jogtiszta marad akkor is, ha linux alatt futtatod wine segítségével.
2012. febr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 waland ***** válasza:

Menyire értesz a Linuxhoz? A wine a linux windows emulátora, lényegében arra van, hogy lehessen futtatni windowsos programokat rajta.

[link]

Elvileg a diablo 2 is elmegy vele, de kérdés, menyire értesz hozzá, mert linuxon nem könnyű kezdőként életre kelteni.

[link]

2012. febr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mint látható, egyáltalán nem értek hozzá. :)

De szerencsére van segítségem, ha minden kötél szakad, de neki is el kellene mondanom, hogy mit kell csinálni, mert a linux neki sem napi használati kellék, de a pc-hez ért legalább.

Vagyis töltsek le egy progit? Oké... nézem, aztán mondom, mi van. Köszönöm. :)

2012. febr. 26. 23:18
 6/8 anonim ***** válasza:

Ajánlom a PlayOnLinux nevá progit Windows játékokhoz.

Csomagkezelőben biztos megtalálod,de ha nem,innen tudod letölteni:


[link]


Sokkal egyszerűbb ezen keresztül telepíteni Windows játékokat mintha csak a Wine-t használod.


A WineHQ szerint a Diablo 1-el vannak kisebb gondok,de a 2 tökéletesen fut.

2012. febr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nos, nagyon köszönöm.

Megkerestem, kiválasztottam a megfelelőt (SUSE 11 van a gépemen), letöltöttem, de nem hajlandó telepíteni. Azt mondja, váratlan meghibásodás történt. Hmmm....

Nem értek hozzá, s ezt tudtam is, de azt hittem, boldogulunk egymással...

[link]

De lám, mégsem. Illetve persze, de alapvető dolgok sem sikerülnek nekem, és ezt nem fogom valami természetfeletti izére, pusztán csak elhiszem, az ablakos hozzám butított, míg a linóleum nem ereszkedik le erre a szintre. És ezt nehéz szívvel, de be kell látnom.

Pedig nagyon tetszik a dolog, de azt hiszem, nem élhetek azzal a tudattal, hogy a világot nincs ki megvédje, hiszen nem tudom elindítani a missziómat, s így nem tudom kicsinálni nemes küzdelemben Diablo őnagyságát.

Pedig a Linóleum tetszik: [link]


Még küzdök, ha bármi ötlet van, amivel magamfajta néni mégis sikerre juthat Linux ügyben, köszönettel várom a javaslatokat! Hátha... :))

2012. febr. 28. 09:55
 8/8 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a PCLinuxOS-t,hardver kezelésben ez a legjobb,ez által a Windows játékok is jobban futnak rajta egyszerűbb rávenni őket hogy fussanak (tapasztalat):


[link]


Annyi hibája van hogy magyarul nem tud,de ha fontos a magyar nyelv akkor az Ubuntu-t próbáld ki,ez is jól szerepelt nálam hardverek felismerésében és Window s játékok futtatásában:


[link]


A SUSE nekem egyáltalán nem jött be ezen a téren,a legújabb verziója meg fel sem települ nálam :P


Én a fent említett 2 disztrót ajánlom.

2012. febr. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!