Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom átmenteni a...

Hogyan tudom átmenteni a leveleimet?

Figyelt kérdés

A kérdésem teljesen:

A régi gépemen XP van telepítve, a levelezésre pedig a saját Outlookját használtam. Gépet cseréltem, az új gépen pedig Windows 7 van, itt viszont szeretnék áttérni az Office(2007) Outlookjára. Sok levelem van a régi gépemen, amit mindenképp szeretnék egy az egyben „átimportálni”. Hogyan tudom ezt a legegyszerűbben megtenni?

XP-XPre idáig úgy csináltam, hogy ahol tárolja a leveleket, ott egybe kimásoltam mindent, majd az újra pedig be, de ahogy elnézem ez itt nem fog működni.

Előre is köszönöm



2012. febr. 27. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
De működik. Másold át az adatfájlodat és kész.
2012. febr. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Esetleg a bemásolás helyét is megtudnád adni?

2012. febr. 27. 14:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Az mindig a telepítéstől függ, de a fiókbeállítások/adatfájlok fül alatt mindkét programnál megtalálod a Te gépeden a fileokat.

(Egyébként már van office 2010 is. Azt nem akarod?)

2012. febr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hmm.. Lehet rossz helyen keresem..

Az office, .pst formátumba menti, nekem pedig .dbx van.

2012. febr. 27. 14:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Dbx-et az Outlook Express használ. Meg gondolom a Vistán a Windows Mail. De az a W7-en nincs.. vagyis van csak el van rejtve. Keress itt egy olyan kérdést, hogy Windows Mail Windows7-re...oda kilinkeltem, hogy hogyan lehet előhozni. :)
2012. febr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!