Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Régen találtam programot...

Régen találtam programot amivel saját ikont tudtam csinálni. Tudtok ilyen ingyenes programról?

Figyelt kérdés
már nem tudom hol van.
2012. febr. 28. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Most te weboldalhoz szeretnél favicont? vagy nem? mert ha nem akkor Photoshop-ba lazán lehet csinálni vagy itt online: [link]

vagy leszeded a Easy icon makert innen: [link]


Remélem segítettem :D dobj egy zöld kezet

2012. febr. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
dobtam :D ps az oké csak az ikon kicseréléhez nem kell egy program? ha nem akkor hogy hajtsam végre?
2012. febr. 28. 18:01
 3/5 anonim ***** válasza:
most ha jól értem akkor azt szeretnéd hogy kiakarsz cserélni egy icont az asztalon pl? mármint van egy alkalmazás pl firefox és kiakarod az iconját cserélni egy általad készítetre?
2012. febr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha azt akarod amit írtam akkor jobb klik az ikonon: Tulajdonságok-->Parancsikon-->Ikoncsere-->és kiválasztod azt amit szeretnél vagy betallózod a sajátodat.
2012. febr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen azt akartam. ja csak most vettem észre hogy ez nem is parancsikon hanem egy exe file :D na mindegy. azért kösz
2012. febr. 28. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!