Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hangfelvevő program segitség?

Hangfelvevő program segitség?

Figyelt kérdés
Audacity programot letöltöttem és ugye felveszem végén lestopolom akkor utána felül megnyitom a fájl " okat és projekt mentésére megyek. elmentem utána megakarom nyitni és vmi errort ir..Mi lehet a baj? .. ugye .aup fájlba menti el.... ez most akkor hogyvan? johvolna ha mp3 ba is menne csak nem értek én ehhez
2012. febr. 29. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:

próbáltad már?

start->minden program->kellékek->szórakozás->hangrögzítő

2012. febr. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Audacity-ben "Exportálás mp3-ba" kell választani, de fent kell hozzá legyen a LAME mp3 encoder (ingyen letölthető)
2012. febr. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 legendavagyok01 ***** válasza:

Audacity-hez kell a lame encoder, hogy mp3-ba lehessen menteni. Pl. innen:

[link]

(Lame_v3.99.3_for_Windows.exe)

Alapesetben a Program Files\Lame for Audacity könyvtárba fog települni, ennek a helyét (a dll fájlét) majd mp3-ba mentéskor meg kell adni.

2012. febr. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
értem köszönöm, elsö válaszolo: az nekem nem joh , nem megfelelö egy 10 oldalnyi szöveget felvenni
2012. febr. 29. 15:54
 5/8 A kérdező kommentje:
De most feltelepitettem és ha rmegyek a projekt mentésre akkor ugyanugy aup fájlba menti... bocs de nem értek hozzá
2012. febr. 29. 15:58
 6/8 A kérdező kommentje:
dll fájlt irjam bea név mellé?? xy.dll?
2012. febr. 29. 16:00
 7/8 legendavagyok01 ***** válasza:
Nem a project-et kell menteni, hanem Exportálni kell mp3-ba.
2012. febr. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
UGYLÁTSZIK SIKERÜLT MEGOLDANI , KÖSZI MÉG1X
2012. febr. 29. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!