Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet az utorrent baja?

Mi lehet az utorrent baja?

Figyelt kérdés
6Mbps-os internetem van, amivel semmi baj, szépen stabilan jön is. A probléma ott van, ha elkezdek egy filmet tölteni, először felmegy rögtön majdnem 7Mbps-ig, és utána szépen lemegy 265-270kB/s-ra, és ezen a sebességen tölti állandóan. Mindenhol megnéztem, nincs semmi korlátozás, már a routert is átnéztem ,de semmi. Ilyen problémám még nem volt az évek alatt. Mi lehet a gond? Előre is köszi!
2012. febr. 29. 23:13
 1/4 anonim válasza:
utorrent.hu/?page=3&ln=hu&cid=1&cikk=27
2012. febr. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyszerű a válasz, nincs aki töltse gyorsabban, különben meg mennyivel szeretnél tölteni 6 mb/s-os CSÚCSSEBESSÉGŰ nettel? a 2 mb/s amit elérsz, szerintem reális, és nincs baj
2012. márc. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 5megás van és 650KB/s mal jőn de akár többel is mert volt már a dupláa is.ÁlL:400-600-ig megy.
2012. márc. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ma 16:41:

Nem említettem ,de eddig mindig jött normálisan, sokszor felment bőven 7Mbps-ig, és stabilan maradt is. A másik, ami nem pont idevág: érzek egy kis gúnyt a "csúcssebesség" szónál! Csak azt nem értem, hogy miért kell ennyire magyarnak lenni? Mindenki lenézi a másikat, ez milyen autóval jár, annak milyen cipője van, ennek milyen internetje van, közben az egész ország egy csóró senki! Nem kéne mindenkinek túl játszani magát! Többinek köszönöm! :D

2012. márc. 2. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!