Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adatok visszaszerzése Win...

Adatok visszaszerzése Win reinstall után hogy van?

Figyelt kérdés
volt egy vindows 7em boldogok voltunk amikor is beadták a windows 8 consumer prewievet. felraktam. de nem formáztam. aztmondta a személyes adataimat megtartja. ez így is lett. de nem jött be a win8 pés visszaraktam a win7-et. a felhasználók mappában volt 15 gb fontos fénykép. amit ugy e a win reistall töröl. most sem formáztam úgyhogy akkor valahogy vissza lahet nyerni? nagyon fontos lenne.
2012. márc. 1. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Eléggé összekeverted a dolgokat.

Ha a Win7 reinstallnál felülírtad a mappát akkor nem sok esélyed van. Én a helyedben keresnék egy szakembert (Kürt vagy Králik), ha tényleg annyira fontosak.


Jövőre nézve:

- teszt fázisban lévő oprendszert csak akkor teszünk a gépre ha tényleg szükségünk van rá

- a fontos adatainkról mindig készítünk biztonsági mentést

- mielőtt cselekszünk (újratelepítés) átgondoljuk, hogy kell-e valami a gépről és azt biztos helyre másoljuk

2012. márc. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
megtaláltam a windows.old mappát amiben ugye benne van elvileg a dokumentumokban. a rendszergazda mappa 12,0GB amiben van 4 mappa (desktop, documents, favorites, keresések) minden egyes mappa 0 bite. most akkor szellemileg ott van vagy mi? mert a képek kb 12gb ot foglaltak.
2012. márc. 1. 19:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Be tudsz lépni a mappákba? Ha nem, és azt írja ki, hogy a hozzáférés nincs engedélyezve, akkor tedd "saját használatúvá" (guglizd ki) a mappát és elméletileg utána látnod kell a tartalmát.
2012. márc. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
be tudok lepni. de kiderult hogy az appdata az.
2012. márc. 1. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!