Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Left 4 dead tört verziójával...

Left 4 dead tört verziójával játszok és felraktam egy modot és amikor elindítottam az egész orosz lett, meg lehet oldani h. angol legyen?

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 19:05
 1/2 Alee91 válasza:
Nem tudom mert nem játszottam még vele de szerintem mint ahogy minden más játéknál beválik talán itt is, ha a google-be beirod hogy h left 4 dead magyarositás akkor magyar és találsz egy jó linket letöltöd majd követed az utasításokat, akkor valószínűleg magyar lessz! Hapedig nem magyar kell hanem angol akkor ugyan ezt English címszó alatt
2012. márc. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Alee91 válasza:
[link] A listában kiválasztod a left 4 dead-et és jobb oldalt egy kis ablakba meg fog jelenni a letöltéseid között. majd ott az ablak aljában beirod a steam nevedet és klikk a letöltésre!
2012. márc. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!