Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Microsoft Office bármely...

Microsoft Office bármely programját indítom el nem tudok benne semmit csinálni ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
el elindul de nem tudok írni és egyéb dolgokat csinálni el állítottam valamit tippeket légyszii
2012. márc. 3. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Megvetted vagy lejárt a 60 napos próbaváltozat? Esetleg torrentről szedtél le törtet?

Töröld az egészet, de mindenhonnan és töltsd le az ingyenes LibreOffice-t. Ugyanazt tudja, sőt többet, csak a nevek mások, nem Word, hanem Writer stb.).

[link]

[link]

2012. márc. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
egy üzleti prezentációt kellene elkészítenem és elvinni de ha ott nem ez a program van nem játsza le szerintem :S
2012. márc. 3. 16:36
 3/8 A kérdező kommentje:
amúgy torrentről szettem le törtet eddig kifogástalanul működött de ma meg nem :S
2012. márc. 3. 16:38
 4/8 anonim ***** válasza:
A Libo MINDENT megnyit és MINDEN formátumra menthető, Word 95-től a legújabbig. A "Power Pointja" Impress névre hallgat és kiváló. Töröld ezt a vacakot és telepítsd a Libót. Nem fogod megbánni, én Windows-on és Ubuntun is ezt használom.
2012. márc. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja és nem kell hozzá konverter, mindegy, hogy .ppt vagy .pptx, .doc vagy docx, a saját formátuma mellett az összes Microsoft Office formátumot kezeli, mindet megnyitja és mindre menthető.
2012. márc. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megint én: a múlt héten egy konferencián senki sem mondta volna meg, hogy az előadások bemutató közül nagyon sok ezzel a LibreOffice vagy OpenOffice Impress-szel készült. Ingyenes, úgynevezett szabad szoftver és kiváló.
2012. márc. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is csak ajánlani tudom a Libre Office-t.

Egy baj van: a magyar oktatásban nem szövegszerkesztést tanítanak, hanem Word-öt, nem táblázatkezelést, hanem Excelt, nem a készséget, hanem a programot. Ez a baj és ezért kötődik az átlag felhasználó a májkrémszofthoz. Az irodában is ódzkodnak a kollégák megtanulni a Libot, pedig ugyanazt tudja és nem kéne a cégnek annyi licencet venni.

2012. márc. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én akkor rágtam be az MSOffice-ra (pedig valódi volt), amikor a 2003-as Word hieroglifákat jelenített meg szöveg helyett, na ja, 2007-es .docx fájlt küldtek. Körülnéztem a neten és megtaláltam az akkor még csak kezdeti lépéseket tevő Libót. Ez az RC a múlt hétig itt volt a gépemen, aztán letöltöttem az 5-öst.

Fóruma is van: [link]

2012. márc. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!