Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tegnap futott a gépen az...

Gyuribacsika kérdése:

Tegnap futott a gépen az utorrent mint mindig általában, rendesen, ma meg elindítottam előbb és tök új designje van neki mintha magától frissült volna és pár funkció is más mint a régi jól megszokott, valaki?

Figyelt kérdés
Mit tudnék tenni pedig a verziószám emlékeim szerint stimmel. Mit tegyek? Én semmit se csináltam, hogy visszakapjam a régit ahogy volt ?
2012. márc. 3. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:

1: tölts le egy régebbi verziót

2: az 1-es javaslatomat nem javaslom, mert a torrent oldalak az elavult klienseket biztonsági hibáik miatt nem engedik használni, úgyhogy örülj annak, ami van :)

2012. márc. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha be van kapcsolva az automatikus frissítéskeresés, akkor elképzelhető hogy felajánlotta, majd kinyomtad az ablakot, csak azt nem figyelted, hogy közben engedélyezted a frissítést.


Mindegy amúgy, mert csak keresni kell egy régi változatot, azt telepíteni, és azt használni.

*****


A legújabb verzióban is vissza lehet egyes kinézeti beállításokat állítani, de túl régi verziót nem ajánlott használni csak a megszokás miatt. Az újak tudásban felülmúlják őket, például régebben nem volt a kliensekben protokolltitkosítás vagy UDP-támogatás, most ezek nélkül már nem is szoktak forgalmazni, mert jelentős előnyt tudnak adni.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. márc. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
3.1.2 -es ez, de ami nekem szükséges volt, hogy a listában most is több száz torrent van már 2 éve lassacskán töltöttem be őket, hogy seedeljenek meg minden, de a listában ahol felül van a név, méret, állapot, címke stb. ott eddig volt olyan, hogy dátum vagy módosítva vagy ilyesmi szóval időrendbe tudtam állítani és ez nagyon kéne, de sehogy sem tudom megcsinálni.Azért pedig szerintem ugyan ez a 3.1.2 volt eddig is.Törölni és a régit feltenni meg nem akarom mert mire ujra betöltenék ennyi torrentet megőszülnék.Javaslat ?
2012. márc. 3. 19:57
 4/10 anonim ***** válasza:

Lehet csak a nézetváltás lett módosítva. A menüsor alatt van a gombsor, annak a végén van egy listázójellel jelölt gomb: torrent nézetváltás


Ezt váltogatva van részletes és alap megjelenítés. Ha a részletesre veszed, akkor vannak különböző oszlopok, és az oszlopok címkéjének sorába jobb klikkel kattintva lehet továbbiakat is hozzáadni.

2012. márc. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen részletesre van állítva, de dátum vagy módosítva még jobb klikkel sincs pedig van jópár, de egyik sem az :(
2012. márc. 3. 20:48
 6/10 anonim ***** válasza:
A dátumok meg lettek változtatva. Korábban ki volt írva napra-percre pontosan a dátum, ezt megváltoztatták a megtekintéshez viszonyítva. Ami 8 órakor lett kész, az "1 órája", ami januárban az "két hónapja", ahelyett hogy kiírná a kliens, hogy ez a két hónapja január elsején vagy huszadikán volt-. Ezt az információt már csak a részletes infók között találod, az Infó fülön. Ettől függetlenül a dátum-oszlopokat lehet rendezni csökkenő vagy növekvő sorrendbe, a dátumokhoz tartozó oszlopok neve pedig "hozzáadva" és "befejezve".
2012. márc. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor ez az egész változás magától ment végbe nálad is ? ,,Ezt az információt már csak a részletes infók között találod, az Infó fülön."---> Na ez az amit még nem leltem meg.
2012. márc. 3. 21:01
 8/10 A kérdező kommentje:
Jah ott alul ?
2012. márc. 3. 21:02
 9/10 A kérdező kommentje:
Értem csak az számomra nem érdekes nekem a sorbarendezésnél kellett volna ez a percre pontos besorolás, hogy a sok torrent dátumilag legyen sorrendbe.
2012. márc. 3. 21:03
 10/10 anonim ***** válasza:

A 3.0 talán még nem, de a fölötte lévő verziók ezt az új dátumszámolási rendszert használják. Végül is ez is megadja a sorrendet, mert nem fogja összekeverni a torrenteket, csak első ránézésre nem látod az azonos elnevezésű dátumoknál hogy konkrétan mikori. A viszonyuk ugyanaz marad, 100 db "két hónapja" dátummal jelzett torrentnél is mindig az eggyel lentebbi lesz az korábban hozzáadott csökkenő sorrendben. Utána csak az Infó fülön kell ellenőrizni, hogy pontosan mit takar.


Nálam csak az RSS van dátum szerint rendezve, de nem zavar be (mondjuk sorozatoknál sorszámozva vagy dátumozva van a név, és annál duplán látszik hogy mikor), de kell egy kis idő amíg megszokod.

2012. márc. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!