Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mozilla Firefoxban miért...

Mozilla Firefoxban miért tűnik el az összes könyvjelzőm?

Figyelt kérdés

Észrevettem hogy kb 2-3 havonta mindig eltűnik az összes könyvjelző! Most is...kb 70fontos könyvjelzőm volt ott, ujrainditottam a gépem de a firefox már üresen jött be,mintha a program ujratelepült volna,és majdszét robbanok,mert mindig ezvan! Mégcsak az automatikus frissités vagy mi..besem volt kapcsolva, semmit nemcsinálok vele,és mindig elveszik az összes fontos k.jelzőm...valaki tudja hogy ez mitől van?

Gondolom azokat már nemlehet visszahozni valahonnan ugye?


2009. jún. 8. 18:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi lehet a baj!De én tudok egy megoldást hogy ez ne történjen meg többször!Az a neve:Xmarks ezt felteszed majd be regelsz és ez be épül a mozillába majd a könyvjelzőidet menti ezekhez bárhonnan hozzáférhetsz és tehetsz is hozzájuk ujjakat!Remélem segítettem?
2009. jún. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!