Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mijen op rendszert ajanlatok...

Mijen op rendszert ajanlatok erre a gépre?

Figyelt kérdés

A gép: 200 Mhz-s proci 64 Mb RAM 20 GB-s vinyó.

A videokártya valamijen nvidia 32 mb-os agp-s.

Erre kéne valamijen operációs rendszer csak hogy lehessen rólat netezni.. De semmiféleképpen nem akarok rá semmijen windowsot. ugyhogy bármijen operacios rendszer jolesz aminek van grafikus felülete. nemuszáj hogy linux legyen.


2012. márc. 3. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
DOS+valami garfikus felület és egy böngésző.
2012. márc. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

és valami nevet tudnál mondani mert nemnagyon vagyok otthon a témában.. habár elég jól kezelem a dost.

valamijen op-rendszer név kéne

2012. márc. 3. 20:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok, utánanéztem kicsit és találtam két Linux alapú disztribúciót amit régebbi gépekre terveztek. Az első a Joli OS ami állítólag 10 évnél régebbi gépeket is feléleszt, a második a Linux Mint.
2012. márc. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
xp
2012. márc. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
el sem viszi az xp-t. meg nemis akarok rá semmijen windowsot csk linux!
2012. márc. 3. 21:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Linux Mintet nem mernék erre feltenni, Puppy, DSL, vagy valami hasonló kisméretű Linux elfutna rajta.
2012. márc. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Slitaz!

30 MB, CD-ről ia fut és telepíteni is lehet, ehhez képes szép, és viszonylag sok programmal jön.

[link]

2012. márc. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
oLYat!
2012. márc. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ismét az első vagyok és uténanéztem szóval dos + valamelyik innen [link] + Arachne
2012. márc. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!