Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik Windows Vista változatá...

Melyik Windows Vista változatát lenne érdemes felraknom? Megvan nekem az összes változata, de nem tudom melyik miben lenne jobb/estleg gyorsabb? (Windows 7-et senki ne mondjon nem csipázom azt a rendszert! )

Figyelt kérdés
Tehát miben külömböznek egymástól eggyes verziók? Asztali számítógépröl lenne szó.
2012. márc. 3. 13:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
buta vagy és tudatlan:)
2012. márc. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem erre gondoltam.
2012. márc. 3. 13:28
 3/11 anonim ***** válasza:

> Tehát miben külömböznek egymástól eggyes verziók?

[link]

Kattints a "Windows Vista kiadásai" fülre.

Ha mindenképpen Vista-t akarsz én a Home Premium-ot ajánlanám.

2012. márc. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, sokan azt mondják amugy hogy az Ultimate sem eszi annyira a memóriát, nemtudom. Szerntem Home Premiumot fogok felrakni:)
2012. márc. 3. 13:36
 5/11 anonim ***** válasza:
A vista ugyanúgy járt, mint annak idején a millenium. Egy megbízhatatlan, erőforrás-zabáló vacak. Nem véletlen, hogy a microsopsz már visszavonta a forgalmazását. Akármennyire nem "csipázod", ha stabil rendszert akarsz, Win7-et használj, esetleg XpSp2-t.
2012. márc. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem értem mért nem lehet abbahagyni a Vista fikázását.Megbízható rendszer, söt SP2-vel a legjobb. Mindenki tudja annakidején nem volt optimalizálva, de mára jó lendszer lett!!!!!! Vista 4EVER! :D
2012. márc. 3. 13:59
 7/11 anonim ***** válasza:
Több száz (!) gép összerakása, telepítése, nagy részüknek a napi-heti-havi szintű karbantartása után, csak van talán annyi tapasztalatom, hogy tudjam, milyen a vista. És mint mondtam, talán a micorszopsz sem véletlenül vonta vissza idő előtt. De ha neked vista 4ever, akkor hajrá.
2012. márc. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én pillanatnyilag Vistát használok, mert ilyen matrica van a gépemen seriallal, és gondoltam kipróbálom, úgysem volt még eredeti Windowsom.

Nincs vele bajom, azon kívül, hogy sokszor beállnak az intéző ablakai...

2012. márc. 4. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tisztelt kérdezö ! Nekem is windows vistám van és én is ugyanugy vagyok vele mint te . Én is utállom a windows 7 et nekem is volt windows 7 elötte meg xp az xp kinézete az nagyon idegesitö csúnya na meg a windows 7 é is. Az xp nem tartot sokáig a gépemen és mikor le akartam állitani mindig újraindult a win 7 meg mindig azt írta ki leállitás kényszertetése. A win 7 az tényleg nemvaló semmire egy szar én tudod ugy jártam a windows 7 tel hogy eleinte legyen ön is milliomos meg super nintendó emulátoros játékokat játszottam rajt. Mihelyt bekötettem a t home internetet a windows 7 kegyetlen dolgokat kezdet el velem müvelni . Nem csatlakozot a netre söt a letöltéseim zsinorba szakadtak meg és lefagyot az internet nagyon sokszor. Mióta vistára válltottam ilyen problémák nincsenek , windows vista sokkal jobb mint a win 7 vista az én rendszerem.
2012. márc. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
próbáld ki magad:)
2012. márc. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!