Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem nyitja meg az...

Miért nem nyitja meg az utorrentem a magnet torrentet?

Figyelt kérdés

van az a link, valami mágnes link amire ha rákattintok automaitkusan berakja utorrentbe és indíthatom a letöltést. de ez most nem megy :/


a válaszokat előre is köszönöm :)


2012. márc. 5. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
töltsd le a legujabb klienst!
2012. márc. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

És mit tapasztalsz, mert az nem írod? A magnet linkben nincs benne a fájlinformáció, míg a torrentben igen. Így a torrent tartalmát egyből látod hozzáadáskor, míg a magnet tartalmát a bolyból kell összeszedni, ami időbe telik. Amikor hozzáadod a magnet feladatot, akkor az üres. Elindítod, majd egy idő múlva megjelenik annak tartalma, és a fájllistából már tudod szabályozni hogy mi kell vagy mi nem.


Ha egyáltalán nem kezeli a magnetet, akkor a legfrissebb stabil kiadást kell letölteni - utorrent.hu

2012. márc. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez szerintem böngészőfüggő. Én Chrome-ot használok és nem működik vele, de IE9-cel igen.
2012. márc. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is Chrome van és működik.Az uTorrent 2.1.1-el.
2012. márc. 6. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
már működik,csak a Chrome-ot kellett újra raknom,mert mikor felrakod a Chrome-ot és rákattintasz egy ilyen linkre,megkérdi hogy mit tegyél! és én ott arra mentem hogy ne nyissa meg, és ez azért volt. de köszönöm a válaszokat :D megy a "zöld kéz"
2012. márc. 6. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!