Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » D-link jelszó változtatást...

D-link jelszó változtatást egyszerűen hogyankell?

Figyelt kérdés

2012. márc. 7. 16:20
 1/3 legendavagyok01 ***** válasza:

Minek a jelszavát? A wifi hozzáférésnek, vagy a webes bejelentkező felületnek?

Végül is mind a kettőhöz ugyanúgy férsz hozzá, az ip címet (192.168.0.1) beírod a böngészőbe, a felhasználó név ha az alapbeállítás van, akkor admin, jelszó nincs. (De egyébként ezek az infók ott vannak a roter-en.)

A menüben pedig megkeresed a beállítási lehetőségeket, pl. Wireless/Security, ilyesmi.

2012. márc. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Legenda vagyok ! valaki lopja a netem csak én használom meg tesom de azon kívül valaki lopja a netet már van rajta jelszó de hol lehet megváltoztatni? Wireless Setup itt belépek és ki ír egy jelszot de ha azt átírom nekem se lesz netem meg tesomnak sem érted? mitkéne átírni?
2012. márc. 7. 16:47
 3/3 legendavagyok01 ***** válasza:
Ha átírod a jelszót, nyilván addig nem lesz net wifi-n, amíg az új jelszóval nem csatlakoztok.
2012. márc. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!