Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Movie Maker nem bir...

Windows Movie Maker nem bir rovid HD videokat egyben elmenteni?

Figyelt kérdés

HD 1080 videokat raktam ossze Windows Movie makerben, 10-30masodperces darabkakat, kb 2 es fel perc osszesen. Amikor menteni probalom elmegy kb 10%-ig, aztan kekhalal es ujraindul a gep.


HP Pavilion DV7 laptoppal csinalom, 4 giga ram, kb 60giga szabad hely van a vincseszteren, Live Essentiallal telepitettem a movie makert, a videokat canon 7d kameraval rogzitettem HD-ben 1080, 24kepkocka/mp-vel. a kb 7kis videocskabol az egyik fekvo azt a movie makerrel "elforgattam". A tobbi csak egymas utan van teve. Eselytelen hogy ezt moviemakerrel osszevagjam?


2012. márc. 7. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez hardverhiba, nem a movie maker csinálja. User módban futó program ha megpukkad, akkor se tud kékhalált csinálni. Rossz RAM, vagy rossz vinyó az első tipp.
2012. márc. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy egy 7D felvételeit nem állnék neki Movie Makerrel szerkeszteni (mondjuk mást sem :))!

Szerintem használ egy normális programot: Adobe Premier Pro, Sony Vegas, Edius...

2012. márc. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nekem sem ez a tervem a jovore nezve (hanem vmi normalis program, pl Adobe Premiere Pro) de csak par hete upgradeltem a kameramat 7d-re (a regi kameram nem tudott videot meg), aztan tettunk 1 kirandulast, keszult par kis video fajl is azokat akartam egy videova osszevarazsolni, facebookra feltoltes celjabol... probakeppen....


gondoltam hogy 2 percnyi videoanyagot talan ez is ossze tud rakni - gyakorlatilag semmi extra (effekt) nincs benne, csak egymas utan vannak rakva a videocskak - vagy ha nem akkor max lefagy, vagy ilyesmi... de kekhalalra nem szamitottam :D

2012. márc. 7. 22:22
 4/4 A kérdező kommentje:
egyébként közben találtam megoldást, movieedit task... a kamerához adott szoftver, még többet is tud mint a movie maker... :D
2012. márc. 8. 01:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!