Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims 3-ban ha belsőépitészként...

Geronimoh kérdése:

Sims 3-ban ha belsőépitészként dolgozol milyen szempontok alapján kell egy adott házat berendezni úgy, hogy az ügyfél azt mondja, hogy nagyszerű és maximális értékelést adjon?

Figyelt kérdés
eddig csak jó értékeléseket kaptam, de elvileg jobbakat is lehet kapni

2012. márc. 8. 16:39
 1/2 anonim válasza:
A jobb vagy a bal felső sarokban van egy ablak hogy,például mennyi ablakot tegyél le!Ha jó eredményt akarsz pontosan annyit kell leraknod a dolgokból amennyit ott ír.Jól jön az is ha valamilyen drágább cuccot raksz le.Továbbá nagyából ilyen a többi cucchoz például ha valamilyen ódivatú házat csinálsz ne rakj bele modern kütyüt!!!
2012. márc. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen erre már én is rájöttem magamtól :D ezen felül gondoltam... amúgy ha elérem a 10. szintet a belsőépitészetben akkor alapba nagyszerű értékeléseket kapok, csak előtte is jó lett volna azér :D
2012. márc. 12. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!