Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lettem egy kivételes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy kivételesen nagyszerű emberbe. Bevallottam neki. Mélyen meghatódva közölte, hogy egy súlyos betegség miatt nem alkalmas testi szerelemre. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én tele vagyok vágyakkal,de ezeket a vágyakat az említett férfi iránti rajongásom ébresztette föl.Senki más nem kell rajta kívül.Hogyan tovább?
2012. febr. 25. 17:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
milyen betegség?
2012. febr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
szeresd és legyél vele
2012. febr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Elmondása szerint vegyszerekkel dolgozott,Mérgezés következtében a klinikai halálból hozták vissza.Azóta él ezzel a károsodással.
2012. febr. 25. 17:23
 4/13 anonim válasza:
100%
nos ha esetleg a pénisszel van baj... nem kell továbblépned,hisz a srácnak van keze is, na meg létezik vibrátor is.
2012. febr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Őőő, és biztos hogy nem csak lekoptatni akar? Manapság jobb ha óvatos az ember >.>
2012. febr. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szerintem van benne annyi gerinc,hogy nem agyalna ki meséket.Egy őszinte kérdésre kijár egy őszinte válasz.
2012. febr. 25. 17:31
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez úgy hangzik, mint ha csak kitaláltad volna... :)

Mint valami rossz szappanoperából szedted volna!



De ha esetleg tényleg igaz, akkor leírnád pontosan, hogy mit jelent a károsodása?

Közösülésre, vagy csak szaporodásra nem képes?

Ha akarsz családot, akkor viszont nem érné meg!

Tovább tudsz lépni, majd találsz valaki mást!

2012. febr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az élet a legjobb forgatókönyvíró.Nem faggatom.Olyan ember,akinek a barátsága is érték.Persze így a dolog nem ugyanaz.Köszönöm a válaszokat.
2012. febr. 25. 18:02
 9/13 anonim válasza:
Ne haragudj de így ebben a formában viszont kevés az információ ahhoz hogy az ember értékelhető tanácsot adjon!
2012. máj. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de már nincs szükségem tanácsra.Megszűnt a kapcsolat.Nem tart igényt az érzelmeimre.Nekem még eltart egy darabig,míg összekaparom magam.
2012. máj. 12. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!