Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraftot (1.1 vagy akármely...

Minecraftot (1.1 vagy akármelyik) java nélkül (telepítése nélkül) lehet valahogy futtatni?

Figyelt kérdés
(Iskolai gépen szeretném indítani, és java telepítéshez nincs jogosultságom... Megoldható máshogy?/nélküle?)
2012. márc. 9. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Java nélkül nem fut
2012. márc. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 zsomkovacs ***** válasza:
2012. márc. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 2xSü ***** válasza:
A java biztosítja a motort, amire a szoftvert írták. Ha nincs java, akkor nincs minek futtatni a programot. Ez kb. olyan, mintha autót akarnál vezetni, úgy, hogy nem vásárolod meg hozzá a motort és a kerekeket.
2012. márc. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Wolfenstein2000 ***** válasza:
13%
nemazvolt a kérdés hogy mire jó a java, hanem hogy lehet-e. ami aztilleti szerintem nem. hacsak nemtöröd fel a tanár gépét >:D
2012. márc. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 2xSü ***** válasza:

#4:

- Az első megválaszolta, hogy nem lehet futtatni Java nélkül.

- A második adott egy linket, aminek segítségével Javat lehet használni korlátozott jogosultsággal.

- Én meg harmadikként kiegészítettem egy kis magyarázattal, hogy miért is szükséges a Java.


Nos ennek tükrében neked egészen pontosan mi is a problémád?

2012. márc. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nyugalom 5#, és köszönöm a válaszaitokat, látható nálatok a 80% fölötti helyes válasz érték, ahogy 4#esnél szinte kiszúrja az ember szemét az az 50%, szóval nem is vártunk mást tőle...:D és köszönöm mégegyszer!
2012. márc. 12. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!