Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kevés hely a C-n, a frissítése...

Kevés hely a C-n, a frissítések miatt?

Figyelt kérdés
Most raktam újra a windowst, és az elején volt még 3 GB szabad hely, aztán elkezdem a frissítéseket, és napról napra kevesebb hely lett ma már 1 GB alatt van. ( Temp, Temporary Internet Files üres, töröltem)
2012. márc. 10. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha egy frissen telepített oprendszernél már az elején 3 GB hely maradt, akkor nagyon kicsi partícióra telepítettel és ez a baj. Ha az oprendszerre minden drivert és használandó progit feltelepítettél, akkor kellene még legalább 5-10 GB szabad hely pont emiatt. Nem a program sok, a hely kevés. Legközelebb nagyobb partícióra telepítsd fel :)
2012. márc. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy kevés de ez van 20 GB om van a C-n már vagy 10 éve így van, mert a D-n van minden cuccom, de lehet megérett már egy újrapartícionálásra ...
2012. márc. 10. 15:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahogy mondod és lehet úgy is újrapartícionálni, hogy nem vesznek el az adataid:


Ingyenes : [link]

2012. márc. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tehát Pl.: 300 GB winchester ebből 20 a C és 280 a D akkor a D-ről simán áthúzhatok egy 20-30 gigát adatvesztés nélkül ?
2012. márc. 11. 20:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha van annyi üres hely a "D"-n, akkor igen...
2012. márc. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!