Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit jelent a Windows 7-nél ez?

Mit jelent a Windows 7-nél ez?

Figyelt kérdés
Nemrég beszereztem eg új merevlemezt, leformáztam és rátettem pár fájlt. de ezeknek a neve kék betűkkel van írva. Újra is akarom telepíteni a gépet, de nem akarom, hogy úgy járjak mint múltkor: a lefontosabb adatainat levédtem, és amikor vissza akartam helyezni azokat(az újratelepített gépen) már nem engedte megnyitni se mert nem az én tulajdonom volt, ezáltal a munkám 100%-a elveszett! ÉS NAGYON NEM AKAROM, HOGY EZ MEGINT ELŐFORDULJON!
2012. márc. 10. 09:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

A kék fileok elméletileg tömörítve vannak, mert engedélyezted ennek a funkciónak a használatát.


Jövőre nézve:

Ha a fileok nem a Te tulajdonodban vannak (mondjuk újratelepítés után), akkor kb. 5 kattintással saját tulajdonúvá tudod tenni. Majd teljes hozzáférésed lesz a fileokhoz. Így sajnos elmondható, hogy a munkád 1% sem veszett el az újratelepítés miatt, csak azután, ha Te letörölted azokat a fileokat.

2012. márc. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 lindmayer ***** válasza:
pontosan, mindkét állítás igaz
2012. márc. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem töröltem le, mindent megpróbáltam, le vettem az írásvédettséget, ami látszólag működött is, töltés ablak is belyött hogy éppen veszi le a fájlokról! De nem! Azonnal újra védett lett! Mindent még az engedélyekkel is szórakoztam! Hatályos engedélyek inkojnai ki vannak szürkítve! Mindent megpróbáltam, és nem működött! Nem lehet, hogy azértz tömörített mert a merevlemezen egnedélyezve van a tömörítés vagy mi?
2012. márc. 10. 10:12
 4/18 anonim válasza:
"belyött" úristenem.... na, mind1 szóval szerintem az első megmondta, de ha így sem tudod, akkor ott ha az opcióknál szarozol (nem csak írásvédettségre gondolok), akkor bizts meglesz.... hajrá!
2012. márc. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

De, azért tömörített mert az adott lemezen engedélyezted.

Ez egy XP-s leírás, de kiindulásnak jó:

[link]


Régi mappák:

Nem az írásvédettséggel kell játszani. Itt egy szintén XP-s leírás amiből ki tudsz indulni, hogy mit kellene tenned:

[link]

2012. márc. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ugyanazt csináltam ami oda le van írva! Nem működik még mindíg, pedig ki is van írva a hogy a tulajdonos én vagyok!
2012. márc. 10. 10:47
 7/18 A kérdező kommentje:
A mappákról eltűnt a zöld betűszín, de a fájlokon még megvan!
2012. márc. 10. 10:47
 8/18 A kérdező kommentje:

Még az is jó lenne nekem ha átmásolhatnám a mappát máshova, DE TÖRÖLNI, KIVÁGNI, MÁSOLNI ÉS MEGY

NYITNI SEM ENGEDI A BENNE LÉVŐ FÁJLOKAT!!!

2012. márc. 10. 10:51
 9/18 A kérdező kommentje:
Kicsit ironikus, hogy amikor másolnám mondja, hogy kérjek engedélyt magamtól...
2012. márc. 10. 10:55
 10/18 anonim ***** válasza:

1. Ne kiabálj azokkal akik segíteni akarnak!

2. Valamit nem jól csinálsz, ezért kér még mindig engedélyt.

3. Itt egy leírás Win7-re:

[link]

2012. márc. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!