Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit jelent a Windows 7-nél ez?

Mit jelent a Windows 7-nél ez?

Figyelt kérdés
Nemrég beszereztem eg új merevlemezt, leformáztam és rátettem pár fájlt. de ezeknek a neve kék betűkkel van írva. Újra is akarom telepíteni a gépet, de nem akarom, hogy úgy járjak mint múltkor: a lefontosabb adatainat levédtem, és amikor vissza akartam helyezni azokat(az újratelepített gépen) már nem engedte megnyitni se mert nem az én tulajdonom volt, ezáltal a munkám 100%-a elveszett! ÉS NAGYON NEM AKAROM, HOGY EZ MEGINT ELŐFORDULJON!
2012. márc. 10. 09:19
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Bocsánat, csak nagyon ideges vagyok! Amúgy teljes hozzáférés ki van pipálva, a módosítás és az írás, de egyiket sem csinálhatom!
2012. márc. 10. 11:13
 12/18 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a fájlok nevét módosíthatom!!
2012. márc. 10. 11:18
 13/18 A kérdező kommentje:
Amúgy amikor rámegyek az egyik fájlra, az én tulajdonomban van, de nem bírom módosítani az engedélyeket!
2012. márc. 10. 11:20
 14/18 anonim ***** válasza:

Attól, hogy ideges vagy még nem fog jobban menni és azért nem kell mással kiabálni.

Ahogy én látom, nem értesz a dologhoz és csak össze-vissza nyomkodsz mindent hátha jó lesz. A helyedben megkérnék egy hozzáértő barátot/ismerőst, hogy segítsen ebben, mert nem megy.

De mivel vállalkozó szellemű vagy, ezért itt egy részletes angol leírás:

[link]

2012. márc. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Gondolom itt az volt, hogy adjuk át a jogosultságot a rendszergazdának. Háát.... aktiválva van azt elrejtett rendszergazda fiók, de nem megy még ígyse... Mi van azzal a Hiren's boot cd-vel? Mit is lehet vele?
2012. márc. 10. 11:42
 16/18 anonim ***** válasza:

Ha tényleg olyan fontosak azok a doksik akkor inkább ne! Ha így kérdezed, akkor inkább ne nyúlj hozzá Hiren's-el, mert a végén még nagyobb kárt csinálsz mint volt.

A legegyszerűbb módja a dolognak, hogy magával a Win7-el oldod meg a problémát. Esetleg megpróbálhatod az NTFS Access 2.1-el is.

Ha nem megy:

kérj meg valakit inkább! Vagy vidd el egy szervizbe ahol max. egy órás szerelési költségért megcsinálják.

2012. márc. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Sajnos nem hatott az ntsf access:( van egy haverom, lehet őt kérem meg a dolgokra! De azért megpróbálom azt a hiren's-et!
2012. márc. 10. 12:19
 18/18 anonim ***** válasza:

Ha belevágsz akkor csak óvatosan és kétszer olvass el mindent, mert ha rossz progihoz nyúlsz akkor véglegesen tudsz törölni a gépről sok mindent!

Majd tájékoztass a részletekről légyszíves!

2012. márc. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!