Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mért Nem tudok játszani a...

Mért Nem tudok játszani a Minecraft-tal? Azt írja hogy Bad Videocard

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a probléma hogy mielőtt belépne a Minecraft kiírja fehér keretbe hogy valami Bad videocard de nem tudok mit csinálni vele pedig más játékok futnak a gépen Még a Java-t is letöltöttem hozzá de semmi . :( Pls segítsetek létszíves !!! Előre is köszönöm!!! :DMIt lehetne csinálnom??? pedig nagyon szeretnék ezzel a játékkal játszani de nem megy lécci segitsetek tippeket adjatok Köszi meg lécci linkeket is irjatok
2012. márc. 10. 10:23
 1/8 anonim válasza:
Bad videocard=rossz videókártya
2012. márc. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem mondod?! :D de akkor más játék mért működik pl Battlefield 2 ! ? ???
2012. márc. 10. 17:36
 3/8 anonim ***** válasza:

Röviden tömören: A Microsoft féle videokártya driver van fent neked, szóval fel kellene tenned azt, ami a kártyádhoz van, AMD Radeon, vagy Nvidia driver, kár, hogy nem írtad le, milyen géped van.


Lényeg a lényeg: a Microsoft-féle driverben nincs OpenGL támogatás, emiatt nem megy. Legtöbb játékot DirectX-re írják, azok mennek vele, ami OpenGL-es (Doom3, Minecraft, Quake3, stb.) nem futnak a gyári Microfos driverrel.

2012. márc. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Windows XP
2012. márc. 10. 19:22
 5/8 A kérdező kommentje:
okés köszi értem de elvileg Nvidia az van . :S
2012. márc. 10. 19:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Ok, de fent van a driver? Mit ír ki az eszközkezelőben a videokártyáknál? Valamint megnézném pl. Aida 64-ben, hogy hányas OpenGL verziót támogat.
2012. márc. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy én ehhez nem értek csak nagyon szerettem volna játszani ezzel a játékkal. :(
2012. márc. 11. 07:26
 8/8 anonim válasza:

Figyelj! A video kártyádat kell update-olnod. Ebben segíthetek. Ha akarsz és van skype od akk vegyél fel ez a nevem: sz.bence.

a végén is van pont!


Attól függ milyen vidi kártyád van, mien tipusú és a honlapjukon keress hozzá video kártya drivert és telepítsd

2012. ápr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!