Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Firefox 1.5-ön hogyan lehet...

Firefox 1.5-ön hogyan lehet personákat telepíteni? (lent)

Figyelt kérdés
Tudom, már régi az 1.5-ös, de szeretnék a Firefox alapú húsvéti böngészőmből egy régebbi gépekre szánt változatot is, de kéne telepítenem egy personát is, amit viszont eddig nem tudtam megoldani. Hogyan tudnék personát telepíteni? (A persona alatt a felső eszköztár egyedi hátterét értem.) Olyan válaszokat nem kérek, hogy "sehogy", csak a megoldás érdekel!

2012. márc. 10. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Mivel a 3.6.2 a legelső verzió, ami támogatja a personákat, a "sehogy" az egyetlen reális válaszlehetőség. Firefox 1.5-re soha az életben nem fogod rátenni, akkor se, ha csak a megoldás érdekel, és akkor se, ha megzöldülsz.
2012. márc. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Normális választ kérek! Valahogy csak lehet, de még nem találtam meg a megoldást...
2012. márc. 10. 17:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Ennyire nem lehetsz szemellenzős. Esetleg a forráskódot letöltöd, és hozzáírod a funkciót. Kemény programozói gyakorlat nem árt.
2012. márc. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Normális választ kérek!
2012. márc. 10. 17:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Normális válasz.
2012. márc. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyen régire sehogy.
2012. márc. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!