Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segítene nekem valaki? Adobe...

Segítene nekem valaki? Adobe Flash Player lent

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok szólok előre,és lehet nem tudom elég érthetően elmondani a problémát.Tehát:A you-tube-n ha kapok egy videót,azt nem tudom megnézni.Ha rákkantintok azt írja ki,hogy Flash Player-t frissiteni kell,letöltés után telepíteni.Én rákkantintok a letöltésre,de telepíteni nem tudom.A művelet közben középen megjelenik egy kis ablak amiben ez áll

"Only single instance of this application can run"

(csak egy esetben futhat az alkalmazás)És én ezt nem tudom mit jelent.A legfurcsább,hogy hetekkel ezelött működött,semmi gond nem volt.Köszi a segítséget előre is.


2012. márc. 10. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Töltsd le manuálisan az Adobe honlapjáról.
2012. márc. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Legalább KÉT Flash Player van a gépen, mert az Internet Explorerhez és a Mozilla Firefox-hoz is más kell.

Ez kell az IE-hez:

[link]

Ez a Firefox-é:

[link]

Telepítésről részletes leírás a kommentekben, Csukóka írta le.

2012. márc. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Leszedtem a kommentet:

Csukóka // 2011.11.03

Minden kedves hozzászólónak! Nagyon jó, kiválóan működik, ha sikerül telepíteni. Tessék, néhány alapszabály: A számítógépen KÉT (ha Chrome böngésző is van, akkor három) Adobe Flash Player fut egyszerre. 1. Rendszergazdaként a Vezérlőpult/Programok hozzáférése és alapértelmezéseiből törölni kell az előző Adobe Flash Playert. Windows XP-ben így, Windows7-ben is hasonló. 2. Letöltés az Asztalra. 3. Böngésző bezárása (anélkül nem tud beletelepülni) 4. Futtatás: alulról a KOCKA bejelölése. (Licensz elfogadása). 5. Install. 6. Ha jelzi, hogy nem kompatibilis a Real Playerrel, akkor azt előbb le kell tiltani pl. a Mozilla Firefox-ban (Eszközök, Kiegészítők, Bővítmények között nálam kettő volt). 7. Böngészőben videó betöltése, kipróbálás.

2012. márc. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úristen..követni alig bírom,de megpróbálom.
2012. márc. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem törölted a régit, azért nem tudtad telepiteni az újat. Először töröld. Töltsd le az újat az Asztalra, zárt be a böngészőt, aztán telepitsd. A kis ablakában jelöld be a licenszet, aztán install. Nem annyira bonyolult.
2012. márc. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!