Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen módszerrel "szerezzem...

Milyen módszerrel "szerezzem meg" az mp3 zeneszámot?

Figyelt kérdés

Aoo & Ooa - The next day (original club mix)


ez a teljes 6:05 perces változat (mixhez kéne, meg amúgy is az ilyeneket szeretem hallgatni, nem a rövidre vágott változatokat), csak myspace-en van meg, és próbáltam már zeneletöltő programokat, nem működött eddig egyik sem, aztán meg olyat is gondoltam, hogy akkor majd hangfelvevő programmal, és akkor lejátszás közben felveszem, de ez sem jött be. ja, és a file2hd-t is kipróbáltam már, de ahhoz meg premium account kell (pedig ez pont működne)


ugye így érthető volt?

van valami ötletetek?


2012. márc. 11. 03:31
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. márc. 11. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
keep tube.com
2012. márc. 11. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
72%
vidtomp3.info
2012. márc. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi, ezeket ismerem, de erről van szó:

[link]


youtube-n csak a radio edit van


nincs olyan amivel direkt a gépről lehet hangot felvenni?

leginkább olyan kéne, amit kifejezetten erre találtak ki, különben megint nem nagyon fog sikerülni, akárcsak az eddigi programokkal :(

2012. márc. 11. 12:56
 5/6 A kérdező kommentje:

vannak furcsa ötleteim, így hát úgy döntöttem, hogy letöltöm a camtasia studio-t, felveszem a számot, és átkonvertálom mp3-ba. (de azért első kísérletre természetesen elkellett akadnia 2 másodpercre a számnak, mert hát miért is ne :D

mindig is ilyen peches voltam :(

2012. márc. 12. 00:08
 6/6 A kérdező kommentje:
na, sikerült is, most látom, hogy nem is kell túlbonyolítani, a camtasia studio is tud közvetlenül wav-ba és mp3-ba menteni (szóval csak én voltam a hülye)
2012. márc. 12. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!