Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb vírusirtó,...

Melyik a legjobb vírusirtó, és ami nem terheli le a gépet?

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenki másra esküszik, nekem az Avast Home vált be. Persze kell "finomítgatni" a beállításain, hogy ne terhelje a gépet és jól is működjön.
2012. márc. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sok mindenkinek más-más, de szerintem:


Fizetős programokból


1: ESET család (általában a Smart Security az ajánlott)


Ingyenes kategóriából az Avira


Én az avastra a magas téves riasztások miatt nem voksolok.


Egyébként van több FÜGGETLEN tesztből álló összehasonlító adatbázis amit itt lehet elérni:


[link]


És igen, van független tesztsorozatok pl: VB100, av.test, PassMark, AV


Muszáj volt mert akad sok tévesen okoskodó tudatlan.


Egyébként antivírusokhoz SOHA ne használj cracket, fixet! Akkor inkább válasz ingyenest! Pl: Avira

2012. márc. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Független összehasonlítás??? Pont egy nem független oldalon?? Ugye, ezt nem gondoltad komolyan?
2012. márc. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Daniel_La_Costa ***** válasza:
61%

Avast... Eset nálam nem jöhet szóban, mivel a vírusos tartalmat beengedi és csak azután észleli miután indítod o.O akkor meg már mindegy is lehet akár...

Avast kicsit jobban fogja a gépet, de a vírusos tartalmat be sem engedi. letöltésnél mindjárt jelez.


De hát ez csak egy vélemény.

2012. márc. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Nekem a Kaspersky tökéletesen bevált, a NOD32-ről váltottam 3 éve, mert sokminden átjött rajta, bármit is írnak a tesztek!
2012. márc. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Daniel_La_Costa az avast jó vírusírtó szerintem igaz az hogy mindenkinek más vírusírtó válik be tapasztalatok szerint és a géptöl is függ.Meg nem értem amit írtál az elején azt irod hogy a vírusos tartalmat beengedi a végén meg azt irtad hogy :"de a vírusos tartalmat be sem engedi. letöltésnél mindjárt jelez." de mindegy


most a kérdezö attól függ hogy menyire terheli a gépet egy vírusírtó hogy milyen tulajdonsága van és milyen gyors amugy nézd meg ezt a teszt eredményt bíztos fog segiteni meg olvasd is el ott is irnak sok dolgot:

[link]

2012. ápr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jó bocs nem vedtem észre valamit szori
2012. ápr. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!