Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program, ahova...

Van olyan program, ahova beírom az email címem (citromail-es) és a jelszavamat akkor megjeleníti a beérkezett leveleimet?

Figyelt kérdés

ha van akkor a neve is kéne :D

persze ingyenes legyen :D


2009. jún. 10. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz pontosan? Mert ezt az össze email fiók webes felülete tudja, amit most leírtál. Viszont, ahol az összes email fiókodat becsatolod és le tudod kérdezni a beérkezett leveleidet, az megint más. Azt levelező programnak hívják ilyen pl az outlook express és a thunderbird, per pill több nem jut eszembe.
2009. jún. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

magyarul a saját gépedre akarsz egy levelező kliensprogramot?


Pl. Mozilla Thunderbird, Microsoft Outlook Express

Letöltöd, csinálsz egy új postafiókot, beállítod a citromail-es adataidat (pop3, smtp címei a citromailnek, felhasználói neved, e-mail címed, jelszavad)

2009. jún. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
igen van minden email így működik
2009. jún. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen, olyan programot szeretnék ami a gépemen van és onnan nyitom meg a beérkezett leveleimet.

(Ez csak azért kell mert nem nyitja meg nekem a citromail-t)

Ezt a POP3-t és az smtp-t muszály megadni? Nincs olyan ahovan elég a címem és a jelszavam?

Amúgy nem tom mi az az smtp :s és a POP3-at se :S

2009. jún. 10. 17:43
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell adni, mert máshogy nem tudod letölteni a gépedre, meg nem tudsz küldeni a gépedről.


Hogyan kell beállítani a külső levelező klienst (PL: Outlook) POP3 vagy IMAP használathoz?

A POP3 vagy IMAP levelezőprogramban a beérkező levelek letöltését lehetővé tevő POP3/IMAP és a kimenő leveleket továbbító SMTP szerver nevét, valamint a postafiók eléréséhez azonosítót és jelszavadat kell megadnod:


SMTP szerver: Ezt az Internet szolgáltatója adja (pl.: mail.vipdsl.hu, mail.t-online.hu)

POP3 szerver: pop3.citromail.hu

IMAP szerver: imap.citromail.hu

Azonosítód: felhasználoneved, "@citromail.hu" nélkül

Jelszó: az amit a regisztrációnál megadtál


Vagy csinálhastz olyat is, hogy pl. van egy gmail-es postafiókod (www.gmail.com), és oda átirányítod a citromail-es leveleidet, de küldeni már a gmailes címről tudsz.

2009. jún. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom átírányítani, mert be se tudok lépni mer nem nyitja meg a böngésző.

Akkor a POP3-hoz ezt kell írni: pop3@citromail.hu?

És az smtphez mit írjak? (mint mondtam nem tok belépni a citromailba)

2009. jún. 10. 18:07
 7/10 anonim ***** válasza:

Firefox Thunderbird-öt korábban használtam, ma már inkább gmail párti vagyok. Több fiókom átirányítottam a gmailos címre, így csak azt kell néznem. Válasznál választhatok a feladó címek között. Persze 90 nap előtt tanácsos citrót pl webes felületen belépni, hogy ne töröljék a fiókot, nem esküszöm, de asszem előtte értesítenek.

Ma már a gmail egyszerűen kezelhető, nagy tárhely, sok funkció, amit a "kicsik" nem tudnak.Ja, hanggal is tud figyelmeztetni vistán gadgettel. Xp-n a "gmail notifier" hasonló alkalmazás, az tálcán értesít.

2009. jún. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lépjél be a citromail-be egy másik gépen, talán ott sikerül, utána irányítsd át a leveleket egy gmail-es címre. Ha nincs gmailes címed, akkor csinálj egyet. Aztán írd meg mindenkinek (a gmailről) hogy mi az új címed, illtve ha valamilyen oldalra citromailes címmel regisztráltál, akkor módosítsd a gmailesre, után felejtsd el a citromailt, mert egy nagy fos.
2009. jún. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha a citromail oldalán figyelmesen keresel akkor ott van fent az a progi ami neked kell és le is töltheted onnan és a beállítás is ott van!!!
2009. jún. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Igen van ilyen Citromail Ticker a neve Googlizrá leszeded és kész.
2011. márc. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!